Vestuvės

Mūsų vestuvės: Persikinė pasaka

21 spalio, 2017

Nesunku atspėti, jog mūsų vestuvių planavimu, dekoravimo idėjomis bei jų išpildymu rūpinosi ne kas kitas, o aš pati 🙂 Ir nors iš pradžių tai skambėjo kaip didžiulis iššūkis, visgi planavimas davė daug įdomių istorijų, pažinčių ir neįkainojamos patirties.

Savo vestuves įsivaizdavome švelnias ir romantiškas. Norėjome, jog mūsų šventė atspindėtų mus ir mūsų istoriją. Juk visada geriausiai jaučiamės būdami savimi ir sau malonioje aplinkoje 🙂

Vestuvių šventei norėjome pasirinkti spalvą, kuri atskleistų mūsų skonį ir perteiktų vestuvių dienos toną. Nors abu mėgstame oranžinę spalvą, visgi nusprendėme, jog vestuvėms ši spalva būtų per ryški. Nutarėme, jog mūsų norimą vestuvių nuotaiką geriausiai perteiks ir vasarai labiausiai tiks lengva persiko spalva.

Mūsų vestuves fotografavo Deimantė Rudžinskaitė. Fotografė, kurios darbus įsimyli kiekvienas. Nepaprastai šiltas žmogus, prie kurio tikrai lengva atsipalaiduoti ir džiaugtis nepaprasto grožio rezultatais.

Netikėtas akcentas, kurį nusprendžiau panaudoti mūsų vestuvėse – persikai. Ne vienas ir ne du, o daugiau nei dešimt kilogramų persikų, kurie tapo pagrindiniu dekoro akcentu. Juos pasirinkti pasufleravo ne tik pasirinkta persiko spalva, bet ir graži frazė „Sweet as a Peach“.

Šalia švelnios pastelinės spalvos puikiai derėjo aukso spalvos dekoro akcentai.

Vestuvių atributikos dizainą taip pat kūriau pati. Jame figūravo akvarelinis persiko motyvas ir mūsų vardų inicialai.

Svečių sedėjimo planą taip pat gaminau pati. Auksinį rėmą pastačiau ant vaikystėje taip mylėto piešimo molberto, kurį taip pat nudažiau auksiniais dažais.

Tiek mano puokštėje, tiek gėlių kompozicijose vyravo švelnios pastelinės spalvos. Floristikos kūrinius mūsų vestuvėms sukūrė Violeta Marozaitė 🙂

Nuotraukoms sukabinti parinkau kiek netikėtą sprendimą – gimnastikos lankus. Juos nupurškiau aukso spalva ir priklijavau vertikalias kaspino juosteles, prie kurių prisegiau mūsų bei mūsų tėvų nuotraukas.

Palinkėjimų stalą papuošė vintažinė spausdinimo mašinėlė. Ją prieš vestuves gavau dovanų iš vieno garsaus lietuvių rašytojo. Malonus sutapimas, jog spausdinimo mašinėlės spalva puikiai derėjo su mūsų šventės spalvų palete. Ši reta ir įdomi dekoro detalė dar ir dabar gyvena mūsų namuose.

Lauke, pagrindinėje fotografavimosi vietoje, pastatėme medinius mūsų vardų inicialus. Jas 2D staklėmis išpjovė mūsų bičiulis.

Šios raidės puikiai pasitarnavo kaip fotosienelė, prie kurios įsiamžinome su visais svečiais.

Mūsų šventė vyko restorano „Belmontas“ Rotondos salėje. Ši vieta pilnai atitiko mūsų lūkesčius, kadangi ieškojome vietos, kuri būtų elegantiška, gražioje aplinkoje bei būtų netoli miesto. Smagu ir tai, jog ši salė yra atskirai ir toliau nuo viso „Belmonto“ komplekso, tad galėjome laisvai jaustis ir nesulaukti netyčia atklydusių svetimų žmonių 🙂

 

 


 

Fotografė – Deimantė Rudžinskaitė

Papuošalai – Aš Design

Makiažas – Eglė Niaurienė

Šukuosena – Jurgita Medišsauskaitė

 

Dekoravimo asistentė – Lapės Stilius

Floristė – Violeta Marozaitė

Šventės vieta – Belmontas, Rotonda salė

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *