Vakarėliai

Mergvakaris kitaip: Patarimai organizuojant mergvakarį (2 dalis)

24 rugsėjo, 2017

Kaip jau minėjau pirmoje dalyje, stengėmės išnaudoti kiekvienos mergvakario dalyvės talentus ir sugebėjimus. Taigi, pirmoji mūsų dovana būsimai jaunajai buvo makiažas pas profesionalią visažistę, kuri buvo viena iš mergvakario dalyvių.

Po makiažo jaunąją atvežėmė prie Baltojo tilto prieplaukos, kur mūsų visų laukė pirmoji pramoga – valandos kelionė Gondola (www.gondola.lt, 69 Eur/val.). Šia Gondola plaukiau jau antrą sykį ir galiu drąsiai rekomenduoti bet kokiai progai.

Oras tą dieną buvo fantastiškas, tad smagiai pasiplaukiojome, užkandome bei pasidarėme puikių nuotraukų (kaip gi be jų). Vilnius šiame maršrute atsiskleidžia visu gražumu 🙂 Pamiršau paminėti, jog visos buvome pasipuošusios Pelytės Minės ausytėmis, kurias pagaminau pati. Tam prireikė plaukų lankelių, juodo kietesnio popieriaus ir karštų klijų.

Gondoloje turėjome šampano, gardžių užkandžių bei vienos iš dalyvių pagamintą nepakartojamą vaisių krepšelį.

Po pasiplaukiojimo visos merginos ėjo į antrąją mergvakario pramogą – pabėgimo kambarį (www.exitroom.lt). Nors aš nedalyvavau, bet iš kitų merginų girdėjau tik teigiamus atsiliepimus.

Kol merginos „bėgiojo“, aš skubėjau pabaigti dekoruoti pagrindinę šventės vietą. Kadangi mano sodas yra visai netoli Vilniaus, visos bendrai nutarėme mergvakario šventinę dalį surengti būtent ten. Sode dekoravau dvi pagrindines zonas – saldaus stalo (viduje) ir vakarienės (lauke).

„Kiss the miss Goodbye“ rėmelio idėja nusižiūrėjau iš interneto. Manau, jog šis rėmelis yra puiki mergvakario dovana bei prisiminimas nuotakai.

Rėmelio vizualą mūsų šventei pagaminau pati. Vakarėlio pabaigoje visos parašėme po palinkėjimą nuotakai ir palikome po bučkį 🙂

Na, o laukas atrodė štai taip 🙂 Aplinką puošė gamta, užsakyti balionai bei mano pagaminta pinata, kurioje slėpėme dovanas jaunajai.

Prieš atvežant jaunąją užrišome jai akis, kad staigmena būtų dar įsimintinesnė. Atvykus merginoms visų laukė įvairios užduotys, skanūs burgeriai bei daug juoko ir linksmų įsimintinų akimirkų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *