Vakarėliai

Mergvakaris kitaip: Patarimai organizuojant mergvakarį (1 dalis)

9 rugsėjo, 2017

Kaip surengti įsimintiną, gražų, mergaitišką ir budget friendly mergvakarį? Viskas bus žymiai paprasčiau, jei pasinaudosi mano keliais patarimais. Šioje dalyje pateiksiu tik pagrindinius praktinius patarimus, o apie dekorą ir mūsų mergvakarį rašysiu jau antroje dalyje. Taigi, lets kamon.

Atsakingas asmuo
Patirtis rodo: iš visų mergvakario dalyvių, aktyvių pagalbininkių bus ne daugiau kaip trečdalis. Taigi, prieš pradedant organizuoti mergvakarį, būtina paskirti pagrindinį asmenį, kuriam ir teks didžioji dalis darbų: planavimas, darbų paskirstymas ir taip toliau, ir panašiai.

Visagalis Facebook
Paklauskite jaunosios, ką ji nori matyti savo mergvakaryje. Sukurkite „Facebook“ grupę ir pridėkite į grupę tas merginas.

Susitikite gyvai
Jei tik įmanoma, susitikite gyvai su kitomis dalyvėmis. Susitikus viskas deliojasi žymiai greičiau ir efektyviau. Mūsų atveju, susitikimo metu sugalvojome temą, pramogas, radome vietą bei sugalvojome vakaro meniu.

Temos pasirinkimas
Teisingai patinkta tema, labai svarbi mergvakario dalis. Pasirinkus temą, viskas savaime pradės dėliotis į savo vietas. Nesvarbu, ar tai būtų mūsų panaudota Minnie Mouse tema, ar bet kuri kita: auksas, obuoliai, Italija, ar bet kas kitas. Svarbiausia, kad tema patiktų nuotakai.

Apranga
Vienodai rengtis ir papildomai išlaidauti nenorėjome, tad visų dalyvių aprangą, kaip ir dekorą derinome pagal Minnie Mouse (Pelytės Minės) spalvas: raudona, juoda, rožinė bei balta.

Biudžetas
Įvedus eurą, ne paslaptis, kainos Lietuvoje išaugo, tad būkit realistės. „Meskitės“ didesnę sumą nuo kiekvienos dalyvės, o likutį (jeigu toks bus) išsidalinkite po šventės. Mūsų atveju, po mergvakario paskaičiavus finansus, sužinojome, jog mūsų sutarta suma išaugo apie 12-15 eurų nuo kiekvienos merginos.

Kaip sutaupyti?
Pagalvokite, kaip panaudoti kiekvienos dalyvės talentus, hobius bei ryšius. Galbūt jūsų tarpe yra visažistė ir ji galėtų būsimai nuotakai atlikti makiaža mergvakario dieną? Gal kuri nors mėgsta dekoruoti? O kita gamina nuostabius vaisių krepšelius? O gal yra draugių turinčių pažįstamų ir gali suorganizuoti nuolaidų pramogoms? Galbūt kuri nors iš jūsų turi namą ar sodybą mergvakario šventei? Kalbėkites ir atrasite būdų sutaupyti.

Pramogos
Pramogas galvokite pagal dalyvių skaičių. Pavyzdžiui, visų mėgstami pabėgimo kambariai turi dalyvių limitą ir dažniausiai juose telpa tik iki šešių žmonių. Žinoma, viskas priklauso nuo nuotakos, tad pramogas rinkite atsižvelgdami į ją, jos pomėgius. Pavyzdžiui, ramaus būdo nuotakai nesiūlykite šuolio su parašiutu 🙂

 

Na, o kaip praėjo mūsų mergvakaris – antroje dalyje 🙂

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *