Vakarėliai

Gimtadienio vakarėlis 80-ųjų ritmu

18 birželio, 2018

Savo pirmajam jubiliejui paminėti, mano dukterėčia nusprendė pasirinkti ganėtinai neįprastą (ypač jos kartai) temą – 80’s!
Mano spėjimas, kodėl buvo pasirinkta būtent ši tema – populiarusis serialas „Stranger Things“, kurio veiksmas vyksta būtent šiuo laikotarpiu.

Vakarėlio tema reikalavo daug ryškių spalvų akcentų, kasečių bei plokštelių ir viso kito gėrio matomo nuotraukose. Be abejo, neapseita ir be Pacmano bei galybės muilo burbulų 🙂

80-ųjų stilius atsispindėjo ne tik dekore, bet ir šventės dalyvų aprangoje 🙂

Dar niekur nematyta ir labai rekomenduotina pramoga vaikų gimtadieniams – „Veido spalvos“. Tai blizgios tatuiruotės ant kūno, kurios jus puoš maždaug savaitę.

Ši pramoga puikiai tiko gimtadienio šventei ir pradžiugino tiek vaikus, tiek suaugusius.

Pagundai neatsispyriau ir aš, tad drąsiai sakau, jog mano tatuiruotė ant rankos tvirtai laikėsi visą savaitę 🙂

Na, o finalinis gimtadienio atributas buvo Piñata, kurią pagaminau pati. Procesas nebuvo itin sudėtingas, o svečiams suteikė daug džiaugsmo 🙂

Apie šią pramogą sužinojau dar vaikystėje, kuomet su šeima gyvenome Pietų Amerikoje, Venesueloje. Būtent ten nei vienas gimtadienis neapseina be šio atributo.

Piñatos viduje pridedama daug įvairių saldumynų, kurie pabyra ant žemės po to, kai kažkuris iš  vaikų ją prakerta 🙂 O jau tuomet – kas pirmesnis, to ir saldainiai.

Finalinis gimtadienio akcentas buvo tobulo skonio ir išvaizdos 80-ųjų stiliaus tortas 🙂

Taigi, dar sykį sveikinimai gimimo dienos proga, mieloji Elenyt! <3

O kokia tema svečių lauks 11-ojo gimtadienio proga?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *