Helovinas | Vakarėliai

Vaiduoklių šventė – Helovinas

5 lapkričio, 2017

Šiais metais vaiduoklių šventei rengiausi kaip niekad atsakingai. Norėjau savo sūnėnui ir dukterėčiai surengti tokį vakarėlį, apie kokį svajojau vaikystėje.

Dėl laiko stokos, net nepanaudojau visų sugalvotų idėjų, kurioms teks palaukti ateinančių metų. Na, tai kaip gi viskas atrodė?

Ruoštis Helovinui pradėjau iki šventės likus pusantro mėnesio. Mano patarimas – jei jau turite nusimatę datą teminiam vakarėliui, pradėkite jam ruoštis kuo anksčiau. Tokiu būdu susirinksite visas priemones žymiai pigiau. Ieškokite nuolaidų, išpardavimų, apsilankykite antrų rankų parduotuvėse ir po truputį susirinksite visą dekoro kraitį.

Štai kiek visko daug man pavyko sukaupti šių metų Helovinui.

Daugelį dalykų dekorui jau turėjau iš anksčiau. Pavyzdžiui, vazas, kurias turiu nuo vestuvių. Taip pat, panaudojau senas žvakes, medines dėžes, senus paveikslų rėmus bei daugelį kitų smulkmenų…

Keista, tačiau šiais metais Helovino atributikos pasirinkimas parduotuvėse buvo itin skurdus. Vienintelė parduotuvė turėjusi pasiūlą buvo „Tiger“, kuri mane nustebino ne tik prekių gausa, bet ir žemomis kainomis.

Po truputį visi dekoro elementai atrado savo vietą, o galutinis rezultatas buvo tikrai nuostabus 🙂

Medines dėžes apdengiau medicinine marle, o į vazas sumerkiau šakas, atsineštas iš miško.

Raudonas skystis indeliuose – braškių arbata!

Smegenų dekoracijai panaudojau kalafiorą, kurį padažiau su dirbtiniu krauju.

Senas baltas žvakes aplašinau raudonos spalvos žvake.

Ouija lentą pasidariau pati. Paveiksliuką padalinau į keturias dalis, atspausdinau, sulipdžiau bei prisegiau prie kamštinės lentos.

Senus vyno butelius aplidžiau šiurpinančiomis etiketėmis, kurias radau internete.

Išjungus šviesą efektas buvo dar geresnis.

Na, o mūsų moliūgas šiais metais atrodė taip. Ne bet koks, o su kabėmis!

Maistas, maistas, maistas. Deja, čia laurų prisiimti negaliu, nes kulinarija nėra mano stiprioji pusė. Maistu rūpinosi mano vyras, sesuo bei visi vakarėlio dalyviai.

Na, o koks gi vakarėlis be svečių. O jų būta ir mažų, ir didelių 🙂

  1. Beprotiškai fantastiški Šiurpnakties atributai ir jūs visi – verti Holivudo!!! Aukštas pilotažas!!!Kokia išmonė, kiek fantazijos ir viskas iki siūlelio apgalvota. Super!!!!

  2. Tikrai labai efektingas vakarėlis… Nuostabios dekoracijos, butaforija, gėrimai ir kostiumai. Įsivaizduoju, kaip visiems buvo smagu. O ir stalai buvo netusti… Šaunu?

  3. Kažkas fantastiško ir nekasdieniško. Puikią aurą sukuria daiktai ir aplinka, o abi dalyvių grupės – nepakartojamos… Nuostabu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *