Helovinas | Vakarėliai

Pasigamink zombio smegenis

15 spalio, 2017

Braaaaaains! Helouvynas vos už poros savaičių, tad zombiai atrieda, atidunda.

Tikriausiai nė vienas iš mūsų nenorėtų, jog zombiai, užuodę nuostabųjį smegenų aromatą, vidurnaktį pasibelstų į duris. Nope, not this time. Tad šį kartą gaminsime nevalgomą smegenų variantą, kuris puikiai papuoš jūsų stalą Helouvyno vakarėliui ir neprišauks nekviestų svečių. Taigi, pradėkim.

Bet kaip visada, pirmiausia – muzika. Šį katą – Rihanna „Love on the Brain“. If you know what I mean…

Šį projektą pradėjau nuo smegenų formos. Kadangi ji yra gana specifinė, namie neradau nieko, ką būčiau galėjus pritaikyti jos atkartojimui. Taigi, nutariau paimti porą nebenešiojamų marškinėlių ir iš jų pagaminti reikiamą formą. Tuomet visa tai apvyniojau maistine plėvele tam, kad būtų geresnis sukibimas su mase, iš kurios darysime smegenų vingius.

Na, o smegenų vingių masei pagaminti naudojau tik du ingredientus – miltus ir vandenį. Maišiau ir minkiau iki tol, kol radau tinkamą konsistenciją, kuri būtų vos vos lipni ir galėtų sukibti su maistinės plėvelės paviršiumi.

Toliau sekė vingių raitymas. Į anatominę smegenų nuotrauką nežiūrėjau, vaizdą dariau „iš akies“. Mano nuomone, suklysti gana sudėtinga, tad just have fun with it.

Aplidžiusi pagrindą ėmiausi šešėliavimo. Rusva spalva padengiau vingių viršų, o tamsesne spalva patamsinau vingių vidinę dalį. Visa tai suteikė ryškesnį ir tikroviškėsnį 3D efektą.

Ir pagaliau atėjo laikas mano mėgstamiausiai daliai – dažymui/spalvinimui su netikru krauju. Čiupau teptuką ir atidžiai nudažiau kiekvieną dalį, o į vingių tarpus kraujo drėbtelėjau šiek tiek tirščiau. Let’s make it dirty!

TADAM! Pabaigtas produktas! Šį smegenų variantą sugalvojau pati ir likau nustebinta, kad vaizdas gavosi toks tikroviškas ir puikiai pavyko iš pirmo karto. Valio! Boo-ray!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *