Vakarėliai

Konichiwa Gimtadienis (Japoniškas vakarėlis)

9 spalio, 2017

Praėjusiais metais pasaulis tapo šiek tiek pakvaišęs dėl virtualios realybės žaidimo POKEMON GO. Mieli, iš Japonijos atkeliavę personažai ne vieną iš mūsų privertė paspoksoti į telefono ekranus dar dažniau nei įprastai.

Būtent šis žaidimas mane įkvėpė gimtadienio temai pasirinkti savo svajonių šalį – Japoniją.

Vienintelis, kurį pirkau šio vakarėlio dekorui, buvo popieriniai žibintai. Visus kitus elementus gaminau pati arba panaudojau tai, ką jau turėjau savo namuose.

Ryškiausiu dekoro akcentu tapo sakuros. Kiekvieną žiedelį iškirpau ir lipdžiau savo rankomis. Sakurų žiedelius atspausdinau su spausdintuvu ir tuomet karpiau, karpiau, karpiau… O tada lipdžiau, lipdžiau, lipdžiau. Patikėkit, į žirkles dar ir dabar sunku pažiūrėti… Įspaudas ant mano nykščio galvoja tą patį 😀

Visgi, kadangi šis gimtadienis buvo organizuojamas rugsėjo viduryje, kuomet jau nebebuvo žydinčių augalų, šie sakurų žiedeliai buvo tikras siurprizas svečiams. Galutinis rezultatas iš ties malonus akiai ir vertas sugaišto laiko.

Visa kita dekoro atributika buvo popieriniai žibintai, japoniškos vėduoklės ir kitos smulkmenos, susijusios su Japonija, kurių mano namuose apstu.

Molbertas ir rėmas su samurajumi tapo vieta svečiams parašyti palinkėjimą gimtadienio kaltininkui.

Na, o svečiai ir kostiumai atrodė štai taip. Gimtadienyje apsilankė Pokemonai, geišos, samurajai bei nindzės.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *